Вітання з Міжнародним днем волонтера

У 2021 році увесь світ відзначає 163 річницю з дня виникнення волонтерського руху. Його засновником вважають громадського діяча, лауреата Нобелевської премії миру Жана Анрі Дюнана, який у 1859 році ініціював створення Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про сучасні тенденції організації та розвитку волонтерства говорили керівники волонтерського центру «Палітра добра» Анастасія Тургенєва та Ірина Сизоненко на зустрічі з потенційними добровольцями, активними представниками здобувачів вищої освіти спеціальності «Соціальна робота».

Для відповіді на питання що для сучасних людей означає волонтерство і хто такий волонтер викладачки кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти звернулися на офіційну сторінку Української волонтерської служби, запропонували присутнім переглянути відео «Що таке волонтерство». З метою визначення власних поглядів на волонтерську діяльність студенти з цікавістю виконували вправи, грали в ігри та вікторини «Асоціації», «Мої сильні сторони особистості», «Про креативність», «Волонтерство». На зустрічі кожен для себе визначив що, волонтер – це людина, яка за власним бажанням готова витратити свій вільний час, сили, талант на користь інших людей, суспільству, не очікуючи винагороди.

Долучившись до волонтерського загону «Палітра добра» у здобувачів освіти є можливість приймати учать у різноманітних акціях, конкурсах флешмобах, челенджах соціального спрямування, розвивати навички роботи в команді, комунікації, самостійності, творчі здібності та активну життєву позицію.

Кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти вітає усіх волонтерів з Міжнародним днем волонтера і бажає натхнення на нові ідеї та звершення.

За матеріалами кафедри

 соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print