Візит до Мінського інституту управління

Наприкінці жовтня професори Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман  і Вікторія Константінова відвідали з лекцією білоруського партнера БДПУ — Мінський інститут управління. Договір про співпрацю між Мінським інститутом управління та Бердянським державним педагогічним університетом був підписаний у 2008 році.

miu6

Створений у 1991 році, Мінський інститут управління зміг створити модерну базу для підготовки фахівців у галузях права, економіки, психології, іноземних мов, інформаційних технологій, гуманітарних наук. На сьогодні  в Мінському інституті управління навчається близько 11 тисяч студентів. На 13 кафедрах інститута працює 225 викладачів, серед яких 17 докторів наук, професорів, 65 кандидатів наук, доцентів. Сучасною мультимедійною технікою обладнана 41 лекційна аудиторія,  14 комп‘ютерних лабораторій налічують 231 комп‘ютер з виходом у Інтернет, є зал інтерактивного тестування, обладнаний 36 ноутбуками. Інститут має досить потужну спортивну базу. У навчальному центрі інституту, розташованому в курортній зоні Мінської області, створені чудові можливості для проведення виїзних занять, конференцій, семінарів, тренингів.

Делегацію БДПУ гостинно приняли ректор  Мінського інституту управління, доктор економічних наук, професор Микола Васильович Суша та проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Валентина Василівна Гедранович. На знак дружби ректор МІУ подарував свій фотоальбом «Моя Беларусь», де представлені кращі фотоработи ректора вишу, що відбивають його творче бачення краси білоруської природи.

В рамках візиту була проведена презентація Бердянського державного педагогічного університету, обговорені напрямки подальшого співробітництва українського та білоруського вишів. Між іншим, білоруська сторона продемонструвала велику зацікавленість у проведені спільних літніх шкіл, у взаємній участі викладачів і студентів у днях науки БДПУ та МІУ, що традиційно відбуваються в травні кожного року.

"Університетське Слово"

Фото Вікторії Соловйової (Мінський інститут управління)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print