УСПІШНИЙ ДЕБЮТ СТУДЕНТІВ-МАТЕМАТИКІВ

Команда студентів Інституту фізико-математичної і технологічної освіти, які навчаються за напрямом і спеціальністю «Математика», 18 жовтня ц. р. уперше взяла участь у дистанційній всеросійській математичній олімпіаді з міжнародною участю для педагогічних університетів і тих, які здійснюють підготовку майбутніх учителів математики, організатором якої виступив Уральський державний педагогічний університет (місто Єкатеринбург, Росія).

dbifto_2

У складі збірної БДПУ із восьми студентів на фінальному етапі змагалися чотири студенти-першокурсники: Володимир Беляєв, Олексій Борисенко, Тетяна Ніценко, Максим Шайтанов (елементарна математика) і чотири студенти старших курсів: Роман Бабак, Ірина Коноваленко, Ганна Лазаренко, Олексій Прилипка (вища математика).

За підсумками олімпіади збірна математиків БДПУ посіла призове третє місце в командному заліку, пропустивши вперед тільки дві команди з російського та білоруського вишів, але випередивши багато інших команд, у тому числі команди університетів Пермі, Челябінська, Нижнього Новгорода, Уфи, Новосибірська тощо.

До двадцятки найкращих учасників у списку особистої першості увійшли Ганна Лазаренко (4 курс, вища математика, 5 місце) і Тетяна Ніценко (1 курс, елементарна математика, 5 місце).

Успішному дебюту передувала напружена підготовка під керівництвом тренерів: старших викладачів Валерія Коваленка, Катерини Пастирєвої, випускника нашого університету, викладача Бердянського муніципального ліцею Федора Каїри. Методичну допомогу на етапі підготовки також надавали інші фахівці кафедри математики.

Щиро вітаючи переможців олімпіади та їх наставників, бажаємо їм подальших успіхів і творчих злетів, що зміцнюють авторитет Бердянського державного педагогічного університету на міжнародному рівні!

Олексій Красножон,

заступник директора Інституту фізико-математичної

і технологічної освіти з наукової і міжнародної діяльності

На фото: університетські студенти-математики – учасники всеросійської математичної олімпіади


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print