Все про ток-шоу з Мирославою Барчук

Постійне поповнення багажу знань є невід’ємною частиною життя представників будь-якої професії. Саме з цією метою студенти-журналісти БДПУ сьогодні, 28 жовтня, прослухали онлайн-лекцію з Мирославою Барчук, відомою журналісткою, лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе 2021 року, телеведучою ток-шоу «Зворотний відлік» і авторської програми «Святі та грішні». Захід було організовано за підтримки Комісії з журналістської етики і громадської організації «Жінки в медіа».

Здобувачі освіти разом із завідувачкою кафедри соціальних комунікацій Юлією Мельніковою мали змогу більш детально розібратися у витоках ток-шоу та їх внутрішній організації. На конференції велась справжня дискусія між журналісткою та учасниками заходу, адже кожен міг поставити спікерці питання, що його хвилює.

Майбутні бакалаври журналістики дізналися про драматургію та ознаки якісного ток-шоу, неприпустимість маніпуляцій та доречність висловлювання власної думки гостями й ведучими, забезпечення гендерного паритету у рядах експертів шоу та його гостей, а також багато іншої, не менш корисної інформації. Дискусійним стало також питання користі ток-шоу та їх подальшого розвитку.

Сподіваємось, що подібні онлайн-зустрічі стануть традиційними, адже такі заходи допомагають здобувачам освіти краще розібратися у фахових питаннях та отримати безцінний досвід.

Дарина Тестова, кореспондентка «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print