Викладачі кафедри правознавства завітали на тиждень права до Бердянського економіко-гуманітарного коледжу

Щороку, в Україні, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвітництва у сфері прав людини. До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів.

У рамках проведення тижня права 8 грудня 2021 року викладачі кафедри правознавства гуманітарно-економічного факультету БДПУ на чолі з деканом факультету Тамарою Макаренко відвідали Бердянський економіко-гуманітарний коледж, куди були запрошені для проведення лекції на тему: «Протидія домашньому насильству». Старша викладачка кафедри правознавства Наталя Михайліченко разом із студенткою 4 курсу спеціальності «Право» Наталією Руднєвою з радістю розповіли студентам коледжу про протидію домашньому насильству. В ході лекції були висвітлені питання запобігання домашньому насильству, припинення та надання допомоги постраждалим особам, наведено цікаві приклади з практики.

Завдяки заходам, які організовують вчителі та викладачі, здобувачі освіти можуть не тільки дізнатися більше про свої права та обов’язки, але й поспілкуватися з гостями.

Сьогодні тема домашнього насильства є дуже актуальною. Багато людей потерпають від нього, самі того не розуміючи, тож надзвичайно важливо говорити про таку проблему та шляхи її вирішення.

Наприкінці лекції виступила декан гуманітарно-економічного факультету Тамара Макаренко з цікавою презентацією про Бердянський державний педагогічний університет і провела профорієнтаційну лекцію для, сподіваємося, майбутніх наших студентів.

За матеріалами кафедри правознавства

гуманітарно-економічного факультету БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print