Нарешті ми дочекалися оффлайн заходів!!!

8 грудня у стінах Бердянського державного педагогічного університету завдяки сприянню професора кафедри правознавства Дмитра Каменського в режимі відеоконференції з конференц-зали БДПУ відбулася відкрита лекція американської спікерки Джулії Сілліван на тему «Проблеми енергетичного права та регіональної енергетичної безпеки». До трансляції також можна було долучитися онлайн.

Під час лекції обговорювалося досить важливі для України геополітичні та економічні питання – це історія “газових війн”, енергетична безпека нашої країни, транзит природного газу та проблемні газові угоди, будівництво Північного потоку-2, економічні санкції тощо.

Як відомо, у січні 2018 року представники США заявили про опозицію та санкції щодо будівництва трубопроводу Nord Stream 2. Вони розглядають його як підрив енергетичної безпеки і незалежності в Європі.

У липні 2021 року Президент США Джо Байден заявив, що його адміністрація вирішила скасувати санкції щодо газопроводу «Північний потік-2», оскільки проєкт майже завершений, а санкції зашкодять відносинам США з європейськими союзниками.

Студенти активно висловлювали свої погляди на ці питання та ставили різноманітні питання спікерці.

Дякуємо пані Джулії та Дмитру Васильовичу за можливість бути присутніми на таких цікавих та важливих заходах!

Далі більше☺️

За інформацією гуманітарно – економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print