Розпочато підсумкову атестацію здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

8 грудня 2021 року пройшов перший кваліфікаційний іспит підсумкової атестації здобувачів другого рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Екзамен мав на меті виявити рівень сформованості фахових компетентностей і теоретичних знань з ОК «Теорія і методика викладання музичних дисциплін у закладах вищої освіти», «Теорія і методика викладання хорового диригування», практичних умінь та навичок з хорового диригування, готовності до застосування сучасних освітніх технологій, виявлення вміння творчо використовувати інноваційні ідеї в освітньому процесі.

Відповідно до програми підсумкової атестації студенти підготували програму напам’ять (поліфонічний твір і сцену з опери). На високому рівні продемонстрували диригентську майстерність з високою художньою виразністю здобувачі Оксана Казакова, Світлана Кумуржи, Сергій Штиль, Світлана Светюха.

Вітаємо здобувачів вищої освіти 207ММ групи з успішним складанням першого кваліфікаційного іспиту та дякуємо всім членам екзаменаційній комісії – доценту Олександру Голіку, екзаменаторам доцентці Олені Бузовій, доцентці Вірі Бурназовій за плідну й злагоджену роботу.

                                                                               За матеріалами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print