Співпраця БДПУ з Національним університетом освіти Тайбею (Тайвань)

Сьогодні отримали посилку з Тайваню, з Національного університету освіти Тайбею (National Taipei University of Education). У посилці – сертифікати та невеличкі, але приємні подарунки студенткам ФФСК БДПУ Альоні Чернишенко та Вікторії Лихацькій за участь у «2021 NTUE Online Language & Culture Program», і координатору міжнародної діяльності БДПУ – за допомогу.

15–18 листопада 2021 року Альона Чернишенко та Вікторія Лихацька, здобувачки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)»БДПУ, взяли участь у «2021 NTUE Online Language & Culture Program», організаторами якої виступив відділ міжнародних зв’язків Національного університету освіти Тайбею (представник – Амбер Чен). Статтю Альони Чернишенко в «Університетському Слові» про це див. тут: https://us.bdpu.org.ua/2021-ntue-national-taipei-university-of-education-online-language-culture-program.html#more-43869

Контакти БДПУ з Національним університетом освіти Тайбею зав’язались під час моєї участі 28 вересня – 1 жовтня 2021 р. у конференції та виставці EAIE 2021 Community Exchange – щорічному форумі Європейської Асоціації Міжнародної Освіти. Вже у жовтні 2021 р. був підписаний договір про співпрацю між нашими університетами, і участь студенток БДПУ у організованій нашим новим тайванським партнером «2021 NTUE Online Language & Culture Program» стала першим кроком реалізації цього договору.

Щира дяка за співпрацю, Джілл Хо (Jill Ho), Амбер Чен (Amber Chen) та всі інші нові тайбейські друзі!

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print