Випускниця БДПУ інформує з штаб-квартири ООН

Із листа з Нью-Йорку

Понад десять років тому закінчила Бердянський державний педагогічний університет (тоді – інститут) за спеціальністю «Дошкільне виховання та англійська мова» Інна Герилів, яка сьогодні живе в США, а працює секретарем у відомої вже в Бердянську американки українського походження п. Христини Дурбак. Відомої, бо саме завдяки Фонду імені Катерини Ковшевич, який очолює в Америці пані Христина, більше 60-и студентів БДПУ мали можливість отримати оплату за навчання в університеті.

DSCN2594

Крім цього, Христина Дурбак створила та донині очолює міжнародну екологічну організацію “Світова передача інформації” (ВІТ) некомерційну неурядову організацію, що має консультативний статус при ООН і сприяє зростанню екологічної обізнаності серед зацікавлених лідерів та громадян у цілому світі. Організація регулярно організовує під егідою ООН та уряду України найрізноманітніші заходи з проблем навколишнього середовища, зокрема, води, сталих джерел енергії, санітарії, охорони здоров’я, Голодомору в Україні тощо.

i_oon_1

На прохання редакції «Університетського Слова» Інна Герилів прислала короткий фоторепортаж із 22-ї міжнародної науково-практичної конференції «Здоров'я та навколишнє середовище: глобальні партнери для глобальних рішень», що проходила 2-го грудня ц. р. в штаб-квартирі ООН. Головна тема конференції: “Ризики сталого розвитку”. Як повідомляє авторка, конференцію відкрила та провела д-р Христина Дурбак, а також виступили на конференції: Постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв, представники різних міжнародних інституцій та організацій, а також асистент Генерального Секретаря ООН Томас Гасс (див. тут). Цікаво те, що пані Христина Дурбак та Юрій Сергеєв у своїх виступах звертали увагу учасників на трагедію українського народу 80-літньої давності, що й дотепер тривожить кожного правдивого українця – ГОЛОДОМОР…

«Університетське Слово»

На світлинах: Інна Герилів у штаб-квартирі ООН під час конференції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print