Випускний 2020 на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв у форматі онлайн

Традиційно наприкінці червня проходять урочистя з нагоди вручення дипломів бакалавра здобувачам першого рівня вищої освіти на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Зазвичай в актовій залі університету збираються викладачі, студенти, їх батьки, але цьогоріч через карантинні обмеження бакалаври мали можливість зустрітися з викладачами тільки у формі конференції на платформі ZOOM! 

З вітальним словом до випускників звернувся ректор, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Ігор БОГДАНОВ, який побажав бути професіоналами високого ґатунку та з гордістю носити ім’я випускника Бердянського державного педагогічного університету! 

Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України Людмила КОВАЛЬ привітала студентів з успішним складанням підсумкової атестації й побажала кожному щасливої долі, творчих злетів на вчительській ниві, яку вони свідомо обрали. Людмила Вікторівна запевнила, що це один із найкращих випусків факультету, здатних працювати в умовах Нової української школи, яка з нетерпінням чекає молодих, креативних педагогів.

До привітань долучилися завідувачі випускових кафедр початкової освіти, психології, теорії та методики навчання мистецьких дисциплін та куратори груп, які зичили бути особистістю, професійного становлення та запевнили, що готові й надалі підтримувати, надавати допомогу.

Зазвичай, ми кажемо випускникам першого бакалаврського рівня вищої освіти тільки: «До побачення!», оскільки майже всі продовжуватимуть навчання в магістратурі Бердянського державного педагогічного університету за різними освітніми програмами.

Пролунав останній університетський дзвоник для наших випускників, але ми переконані, що вони стануть справжніми майстрами своєї справи, переможцями всеукраїнських конкурсів, а значить напишуть ще не одну славну сторінку в історії факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print