БогоВІН знає, як розбудувати Запорізький край…

У середу, 24 червня, колектив Бердянського державного педагогічного університету гостинно зустрів високоповажного гостя – новопризначеногоочільника Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Боговіна.

У вступному слові ректор університету, професор Ігор Богданов привітав Віталія Вікторовича з призначенням на високу державну посаду, зокрема, зазначив: «Ми сподіваємося і віримо, що Ваша каденція керівництва Запорізькою областю буде яскравою, потужною, змістовною, результативною! Ми в Вас віримо, ми поряд із вами, ми готові підставити плече для реалізації будь-яких ідей, спрямованих на покращення Запорізької області!»

Очільник університету також висловив упевненість, що разом з підвищенням рейтингових показників буде поліпшуватися рівень життя жителів Запорізької області. Ігор Тимофійович запевнив, що «разом ми зробимо все для того, щоб Запорізька область була приваблива для життя – щоб випускники закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти залишалися у Бердянську, Мелітополі, Запоріжжі, апісля закінчення закладів вищої освіти залишалися працювати у Запорізькій області, не їхали до інших міст, за кордон, а розвивали нашу область».

Віталій Боговін поділився, що зустріч з колективом університету не була у планах делегації, але він не зміг проїхати повз. «Мабуть,зайве щось розповідатипро себе.Я прийшовз бізнесу, величезноїзони комфорту, можна було, чесно скажу, нічого більше не робити, але ж комусь потрібно діяти! Це – дуже відповідальнапосада, на яку я прийшов не просто так, а з проєктом, який допоможе покращити рівень життя в області та розбудувати її».

На думку голови Запорізької області, у Бердянська є всі шанси, щоб залучити інвестиції, аби поліпшити життя місцевих жителів, студентів та стати найкращим курортом на Азовському узбережжі.Також Віталій Боговін поділився сподіваннями, що найближчим часом Бердянськ відвідає Президент України: «Я його за руку приведу до вас. Нехай він подивиться на цю красу!» Гість запевнив, що увага Володимира Зеленського і його команди прикута не тільки до Бердянська, а й взагалі до всієї Запорізької області – підвищити рівень життя людей, покращити екологічний та економічний стан області. Починаючи від бренду області, закінчуючи дорогами, амбулаторіями, стадіонами тощо.

Після свого виступу Віталій Боговін відповів на питання співробітників університету, після чого представники ректорату і студентської ради разом з гостями прогулялися затишною територією університету, щоб продемонструвати, скільки нам вдалося зробити за рік.

Голова Запорізької ОДА був приємно вражений красою відремонтованих корпусів та пообіцяв подальшу підтримку у розбудові університету.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фотографії: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print