Фінальний акорд конкурсу «Права людини в медіа: від розуміння до змін»

Студенти-журналісти БДПУ,  Вікторія Мельник, Ростислав Генералов, Сергій Сінча, Дар’я Демченко взяли участь у Конкурсі студентських журналістських робіт на тему «Права людини в медіа: від розуміння до змін» є спільною ініціативою Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту ПРООН «Права людини для України», який впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. Цього року до оргкомітету було подано 171 роботу, загалом – 267 авторів та авторок із 25 університетів та одного журналістського гуртка.

Науковий супровід конкурсних робіт бердянських учасників здійснювала завідувачка кафедри соціальних комунікацій доц. Юлія Мельнікова у межах професійного стажування / підвищення кваліфікації викладача журналістики за програмою  «Академія з прав людини для журналістів та журналісток».

Церемонія підведення підсумків та нагородження Конкурсу студентських робіт за участі почесної гості заходу Людмили Денісової, Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини відбудеться 25 червня о 16.00 на платформі ZOOM. Переможців й переможниць у кожній з категорії (письмові, відео- та аудіроботи й графічні роботи) назвуть представники Real Stories Production, Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Zmina.info, Програми Розвитку ООН.

Модеруватиме захід Ірина Славінська, продюсерка Радіо Культура, координаторка кампанії проти сексизму в медіа та політиці «Повага».

Анастасія Носко, доцент кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print