Виставка «Великодня писанка»

Формування почуття приналежності до свого народу, його традицій, мистецтва, історії – одне з найважливіших завдань національного виховання підростаючого покоління. Воно починається з маминої колискової, батьківського слова, бабусиної казки, із виробів народних майстрів. Одним  із таких виробів є знана в усьому світі українська писанка – оберіг нашого народу.

Напередодні Великодніх свят було проведено традиційну виставку студентських робіт «Великодня писанка». На виставці були представлені різні види Великодніх яєць: традиційні (писанки, мотанки, зернівки, крапанки) та яйця, оздоблені сучасними техніками декорування (декупаж, квілінг, бісерування тощо). Такі оригінальні Великодні сувеніри власноруч виготовили студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти під керівництвом доцента кафедри дошкільної освіти Тетяни  Єськової.      

1 3

Участь у  таких виставках є дуже корисною для майбутніх фахівців дошкільної освіти, оскільки надає їм можливість приєднатись до духовної скарбниці українського народу, поєднати свої теоретичні знання з курсів «Декоративно-прикладне мистецтво як засіб виховання дошкільників»  та «Художня праця та основи дизайну» з практичною діяльністю, розкрити свої творчі здібності, які необхідні в роботі з дітьми і навчитись створювати прекрасні вироби, які під час свят зможуть подарувати близьким та рідним.

Кожний такий, створений власноруч виріб несе в собі тепло серця, побажання здоров’я, щастя, злагоди і миру. В процесі роботи студенти намагалися вкласти частинку своєї душі, тепло рук і найкращі побажання в кожну писанками. Участь у таких акціях сприяє підвищенню професійної майстерності майбутніх вихователів, формуванню національної свідомості та небайдужості юного покоління до долі інших людей.

2

 

Ірина Улюкаєва,
завідувач кафедри дошкільної освіти
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print