ВИВЧАЄМО ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД КРАЩИХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ В МІСТІ

Учителька ЗЗСО № 3 м. Бердянська Інна ЗЮЗІНА на підтвердження звання вчитель вищої категорії, учитель-методист 5 грудня 2019 року провела інтегрований урок у 4 класі з літературного читання та «Основ здоров’я», який відвідали студентки 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом з доценткою кафедри початкової освіти Ларисою ПОПОВОЮ.

Реалізуючи міжпредметну інтеграцію, спрямовану на забезпечення цілісності знань та вмінь здобувачів початкової освіти, учасники освітнього процесу змогли «вийти» за межі окремих навчальних предметів, що сприяло формуванню в дітей цілісної картини світу.

Учителька вдало організувала роботу молодших школярів, застосувавши для цього сучасні технології навчання, що сприяло формуванню кожної особистості та розвитку індивідуальних творчих здібностей.

Під час аналізу уроку майбутні вчителі початкової школи відзначили майстерність педагога загалом і вміння переконувати учнів у необхідності здорового способу життя, застосувавши вдалі приклади.

Вважаємо, що відвідування студентками-випускницями таких уроків як взірців вчительської компетентності позитивно впливатиме на необхідність їх подальшого саморозвитку та самовдосконалення.

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print