Визначили найрозумніших

Сьогодні, 6 листопада,  в конференц-залі БДПУ відбувся цікавий захід, організований бібліотекарем Оленою Топорчук. Старт йому дав кінолекторій, присвячений 160-річчю з дня народження видатного історика, археолога, етнографа, музеєзнавця, фольклориста та письменника Д. І. Яворницького, де студенти дізналися багато цікавого про життя і творчість ученого, невтомного трудівника і патріота нашої Батьківщини.

Другою частиною заходу була інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему: «Козацькими стежками». Позмагатися сил стало у двох команд соціально-гуманітарного факультету: 2 курсу –«Джура» та 3 курсу – «Хмельничата».

Командам було поставлено 20 запитань з різних галузей знань, відповісти на них правильно, як виявилося, не просто. Для цього потрібно мати широкий світогляд, загальну ерудованість, а також цікавитися літературою, історією, географією та мистецтвом. Власне все це і продемонстрували учасники гри.

Наприкінці гри, шановне журі у складі: редактора «Університетського Слова» Степана Гериліва, старшого викладача Марини Антощак, кандидата історичних наук Світлани Баханової та завідувача відділу обслуговування Галина Карасик визначило найрозумніших. Беззаперечними переможцями стала команда «Джура».  Було також визначено найактивніших учасників гри.

Команди отримали грамоти та «солодкі» призи від профкому. А капітани команд були відзначені спеціальними подарунками від журі.

Юлія Барно,

студентка-журналістка БДПУ

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print