#ЯНГОЛИМАЙДАНУ

18 лютого 2021 року студенти групи 2УМЛ факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ відвідали захід «Янголи Майдану», що проводився в музеї «Подвиг» – філії Бердянського краєзнавчого музею, з нагоди 7-ї річниці вшанування Героїв Небесної Сотні.

Присутні згадували учасників Революції гідності, яким українці завдячують за свою громадянську свободу. Найтрагічніші дні Революції показані в окремій залі музею, головною рисою якої стала демонстрація творчої сили Свободи. Як оборонялися, і з чим виходили на вулиці українці, хто і чим допомагав, як підтримували – все це розповідає цікава екскурсія.

Експозицію про події Євромайдану та Революції гідності розбудовують таким чином, щоб міцнішою була пам’ять про Героїв Небесної Сотні та всіх, хто в подальшому віддав життя за свободу рідної держави в війні з Російською Федерацією.

На заході були присутні голова міської організації інвалідів Другої світової війни Микола Філімонов, заступник командира Бердянського прикордонного загону Дмитро Цісар, волонтери, представники Бердянської міської ради, школярі. Захід провели директор Бердянського музею Людмила Ноздріна та науковий співробітник Ярослава Воробйова.

Пам’ятаймо, що Революція 2013–2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна Сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була Гідність!

Еліна Олійник,

канд. філол. наук, доцент кафедри української мови та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print