Юлія Іванова: «Робота в Туреччині відкриває масу можливостей та перспектив!»

…Уже другий місяць пішов, як ми, десятки студентів БДПУ, відправилися до Туреччини на практику та роботу. Я працюю в компанії Join UP. Це – український туроператор, і зустрічаємо ми в основному українських туристів. Чудова компанія, відмінний персонал. Працюю трансферменом (супроводжуючим гідом) в регіоні міста Белек. Це – однин із елітних регіонів Туреччини. Він знаходиться на території національного заповідника й славиться красою своїх евкаліптових, кедрових і соснових лісів. Славиться своїми гольф-полями, він – один з найвідоміших гольф-центрів світу!

untitled2

У нас відмінно підібраний персонал, дуже дружний колектив, вважаємо себе однією великою родиною. Живемо в ложмані (квартира-гуртожиток для персоналу), в якому є всі умови для життя. Живемо ми з шоп-гідами, готельними гідами й нашим дорогим директором. Сезон тільки почався, й робота набирає обертів, з кожним днем ​​зустрічаємо все більше туристів, і це дуже радує. Бути трансферменом в якійсь мірі складно, так як графік роботи не нормований, але, в той же час, дуже цікаво й весело, я вважаю що робота в туристичному бізнесі повинна починатися саме з цієї посади. Добре те, що є куди рости, до чого прагнути. Пізніше кожен з нас може стати шоп-гідом, готельним гідом, а то й взагалі – регіональним директором або ж відкрити свою компанію, головне – мати бажання й не лінуватися. Робота в Туреччині відкриває масу можливостей і перспектив. Ми тут не тільки працюємо, але й навчаємося, кожен день ми дізнаємося щось нове, набираємося досвіду. Наш директор бачить у нас великий потенціал, а це означає, що ми на правильному шляху і потрібно докласти якомога більше зусиль щоб ставати успішнішими. Завдяки цій роботі кожен з нас став трохи психологом, ми днями безперервно спілкуємося з різними людьми, що мають свій характер, думки, бажання й вимоги, і до кожного з них ми маємо знаходити підхід. У нашій роботі дуже важливо бути привітним, чемним, люб'язним, доброзичливим, наше завдання – зробити все, аби турист залишився задоволеним.

Звичайно, крім роботи у нас є час на відпочинок. У вихідний день ходимо на пляж, купатися, засмагаємо. Раз на тиждень влаштовуємо собі свято: смажимо шашлики, вечеряємо за великим "сімейним" столом, співаємо пісні, танцюємо, розповідаємо веселі історії, граємо в ігри – в такому стилі й проходив мій недавній День народження! Загалом нудьгувати не доводиться.

untitled4

Нещодавно в нас, в Белеку, цілий тиждень проходив WorkShop "Уроки гостинності", і нам вдалося побувати на гала-вечері, де були присутні представники workshop, директори Join UP і ми. Це була закрита вечірка, на якій ми познайомилися з зірками шоу-бізнесу: Максом Барських та Аланом Бадоєвим (див. фото).

У компанії Join UP, крім мене, працюють ще кілька наших студентів: Ганна Колоснікова, Олександр Пінчук та Аделіна Науменко. Й від них щиро-тепле турецьке вітання рідним БДПУ та Бердянську!!!

Юлія Іванова,

untitled6
студентка-журналістка ІФСК БДПУ

На світлинах від автора: дещо цікавого із Туреччини


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print