Важка справа – газетярство?

В одній із аудиторій кафедри соціальних комунікацій (Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації) учора, 4-го липня, старший викладач кафедри, кандидат наук із соціальних комунікацій Анастасія Носко приймала залікові роботи у студентів 24-ї групи. Майбутні «акули пера» презентували публіці найкращі газети – свої. Під час захисту робіт особлива увага приділялася дотриманню стандартів верстки та «акуратності» газет. Другокурсники мали змогу побути в ролі головного редактора, пройшовши шлях від створення ідеї видання до його друку.

Практичний підхід до дисципліни «Газетно-журнальне виробництво» надав змогу оцінити студентів за одним із головних критеріїв – самовіддачею в роботі. Як виявилося, надати задуму матеріальної форми не так вже й просто. Газета – не що інше, як єдиний цілісний організм, у якому кожна літера, лінійка чи ілюстрація мають стояти на своєму місці. Читач обирає видання на вітрині, не задумуючись над тим, скільки людей створювало його, і скільки було покладено зусиль для того, аби досягти бажаного результату. Тож, тепер студенти-журналісти це знають і, якщо хтось із них планує присвятити своє життя саме газетярству, то завжди буде готовим до будь-яких можливих перешкод.

Варто відзначити, що серед робіт не було не те що однакових, а й подібних. Це свідчить про те, що газета може бути на будь-яку тематику, в залежності від того, які цілі ставить перед собою її редакційна колегія. Побажаємо успіху та наснаги майбутнім журналістам у навчальному процесі. Нелегка це справа – газетярство? Але під силу кожному, хто вирішив пов`язати свою майбутню долю із журналістику, вступивши до БДПУ.

Аліна Голованова,
студентка-журналістка БДПУ,

кореспондент «Університетського Слова»

Світлини з архіву кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print