Юних сердечок світлі поривання

… Завершується цьогорічна благодійна акція «Великодній кошик для бійця», фінальними акордами якої є останні поїздки університетських «нашоатлантівців» спочатку до навчальних закладів, щоби забрати такі зворушливо-теплі пасхальні подаруночки воїнам, а через кілька днів вручити їх захисникам.

Учора, 10 квітня, ми – Анетта Омельченко, Степан Герилів та голова ГО «Легіон «Свободи» в Запорізькій області Микола Тюркеджи побували в дошкільних навчальних закладах №35 "Вишенька" міста Бердянська та «Колосок» села Новопетрівка, а також в Новопетрівській школі (ЗЗСО) (див. світлини).

Світлі, щирі дитячі оченята всміхалися нам, поважні старшокласники уважно вслухалися в кожне слово наших виступів про війну, про мужніх воїнів на передовій, про нелегку, але таку потрібну солдатам нині на передовій волонтерську ношу, що випала на наші долі…

І ми, звичайно, дякуючи дітям за небайдужість і любов до України та її захисників, тішимося, що отакі зворушливі світлі патріотичні поривання дошкільнят та школярів у допомозі фронтовикам, дають нам ще більшу впевненість у неминучій перемозі над чужинським злом, принесеним на нашу землю московськими окупантами.

0 1

3 4

Степан Герилів
НАШІ АТЛАНТИ
Світлини Миколи Тюркеджи   

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print