З Днем студента

Продовжуючи традицію, 14 листопада у переддень міжнародного студентського свята в стінах актового залу головного корпусу Бердянського державного педагогічного університету пройшли змагання за кубок ректора серед команд КВК.

Участь взяли представники всіх факультетів: «Сірники» та «Сухофрукти» (факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв), «План Б» (факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти), «АntiBarbie» (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти), «Киці-Мациці» (факультет філології та соціальних комунікацій), «Баба Галя» (факультет фізичної культури та здоров’я людини) та «Сироп»(гуманітарно-економічний факультет).

Як і в попередні роки, програма заходу складалась з трьох конкурсів: «візитівка», «розминка» та конкурс відеороликів.

Під час першого конкурсу команди представили себе глядачам, познайомилися з аудиторією. Для другого конкурсу усі вийшли на сцену та по черзі прослухали запитання від суперників, після чого жартували у відповідь. І третя частина полягала в тому, аби учасники обрали будь-який кліп, проявили свою креативність та інтерпретували його.

Цей рік не став виключенням і «КВК» знов зібрав повний зал. Гумор, оригінальність, запальні пісні, неординарні костюми  – те, чим тішать команди свою аудиторію.

За це й подякували своїм студентам  та привітали їх з прийдешнім святом ректор БДПУ Ігор Богданов, проректорка Вікторія Ліпич та голова профкому Віталій Лола. Усі команди отримали грамоти ректора нашого університету. Головний приз заслужено виборола команда «Сироп» (ГЕФ).

«Я ще раз переконався, що університет – не просто заклад вищої освіти, а точка тяжіння, епіцентр молодого, прогресивного, патріотичного руху, концентрація майбутньої еліти, місце сили для тих, хто не виїжджає за кордон, а залишається в рідному місті творити нову Україну», – поділився своїми враженнями з редакцією «Університетського слова» ректор університету  Ігор Богданов.

Дякуємо учасникам за чудовий вечір та вітаємо усіх причетних з Днем студента!

 

Тетяна Волканова, кореспондентка «Університетського слова»
Фото – Артем Ковальов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print