З днем журналіста!

У четвер, 6 червня, у дворі першого корпусу БДПУ студенти та викладачі факультету філології та соціальних комунікацій відзначали міжнародний День журналіста. Саме цей день Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) прийнято вважати Днем журналіста. Його офіційно встановлено Указом Першого Президента України Леоніда Кравчука на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів.

З вітальним словом виступив ректор університету, доктор педагогічних наук Ігор Богданов. Він привітав студентів та викладачів ФФСК зі святом та з нагоди Дня журналіста та відзначив подяками за активну журналістську діяльність і висвітлення життя БДПУ в «Університетському слові (справжній студентській газеті)» активних студентів: студента ГЕФ Миколу Оверченка, студента ФФСК Сергія Сінчу та студентку ФФДСО Наталію Рибнікову.

На святі викладачі також не оминули і конкурс відеороликів «Я люблю БДПУ», де окрім наших студентів участь взяли вихованці студії «Юн-прес». Премії переможцям вручали проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич та завідувач кафедри соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент Юлія Мельникова. Премію за 1 місце отримали студенти-магістранти ФФСК, 2 місце –студенти 3-ж групи ФФСК, 3 місце розділили команда ФФДСО та вихованці студії «Юн-прес». А також викладачі подякували за створення відео роликів студентам команд ФФСК, ФППОМ та ГЕФ.

Студенти та викладачі привітали одне одного зі святом: перші поділилися своїми враженнями від майбутньої професії, а другі – своїм професійним досвідом. І, як за звичай, свято закінчилося колективним фото.

Сергій Сінча,
студент 3-ж групи
Світлини Ярослава Омельченка,
студент 3-ж групи

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print