Професія самовідданості та відповідальності. Студенти-журналісти святкують професійне свято

Сьогодні, 6 червня, в Україні відзначають День журналіста. Кафедра соціальних комунікацій БДПУ також долучилася до святкування. Біля арт–об’єкта «Я люблю БДПУ» зібралися адміністрація університету, викладачі та студенти.

Свято розпочалося з вітального слова ректора університету, професора Ігоря Богданова. Він привітав присутніх з професійним святом та нагадав, що ректорат університету завжди підтримує цю перспективну і престижну спеціальність. Так, нещодавно для модернізації комп’ютерного класу були придбані нові комп’ютери, а телерадіолабораторія дообладнана новими меблями. Також Ігор Тимофійович вручив подяки ректора студентам, які активно пишуть до студентської газети «Університетське слово»: Миколі Оверченку – студенту ГЕФ, Сергію Сінчі – студенту ФФСК та Наталі Рибніковій – студентці ФДССО.

Привітати студентів та викладачів завітала проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Вікторія Ліпич. Вона нагадала присутнім, що ця професія не лише відкриває багато перспектив, але й вимагає відповідальності та самовідданості. Завідувач кафедри соціальних комунікацій, доцент Юлія Мельнікова акцентувала увагу аудиторії на тому, що журналістика сьогодні трансформується і наразі спостерігаємо тривожні тенденції – журналістика стає майданчиком та інструментом гібридних війн. Однак від кожного свідомого громадянина, від його культури і розуму залежить той меседж, який він несе світові.

У рамках свята були нагороджені учасники конкурсу відеороликів «Я люблю БДПУ». Кожна команда отримала грошові призи від адміністрації університету. Всього було нагороджено вісім команд, серед яких не тільки студенти БДПУ, а й вихованці студії «Юн-Прес» (ЦДЮТ).

Ведучі розповіли присутнім про курйози та проблеми, з якими стикаються журналісти під час виконання своїх професійних обов’язків. Захід супроводжувала фотосушка, яку підготували студенти-журналісти 1 курсу на тему: «Весна, кохання, щастя».

Студенти 2-го курсу створили відеоролик на тему «Один день з життя журналіста» і розмістили його на ютюб-каналі навчальної телерадіолабораторії.

Наприкінці свята студенти 4 курсу спеціальності «Журналістика» започаткували нову традицію. Вони передали студентам 3 курсу глобус, що символізує відкритість світу для кожного журналіста. Студентка 4ж групи Дар’я Демченко акцентувала увагу студентів на тому, що вони повинні самовдосконалюватися для того, щоб змінити своє життя: «Журналістика відкриває перед вами великі можливості. Вручаю вам глобус, ви можете самі визначити, де ви опинитися в майбутньому. Можливо, ми з вами зустрінемось у якійсь іншій точці планети».

Редакція газети «Університетське слово» вітає журналістів з їх професійним святом! Бажаємо вам завжди знаходити натхнення та кожного дня відкривати щось нове!

“Університетське слово”
Світлини Владислав Кушнеренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print