З ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ – З ПЕРЕМОГОЮ!

На гуляйпільскій землі знову було свято, і знову вона зустрічала таланти рідної України. Дух народної пісні линув усіма широтами.

У суботу, 26 жовтня, в Гуляйполі проходив обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця», присвячений 125-річчю з Дня народження Нестора Махна. У традиційному щорічному фестивалі брали участь колективи з різних районів Запорізької області: Бердянського, Гуляйпільського, Енергодарського, Запорізького, Куйбишевського, Мелітопольського, Оріхівського, Пологівського, Розівського, Чернігівського… Учасники фестивалю змагались за першість у таких номінаціях: «Вокальні гурти та ансамблі», «Хореографічні колективи», «Інструментальні ансамблі та оркестри», «Хорові колективи». Організатором фестивалю стала Гуляйпільська районна державна адміністрація за підтримки обласного методичного центру культури і мистецтва України.

Дізнавшись про фестиваль, творчий колектив «Золотого гомону» рішуче налаштувався взяти участь у фестивалі, щоби поділитися своїм творчим запалом і подарувати глядачам хороший настрій. Насолодившись майстерністю виконання пісень «Їхав козак з гори та в байрак» та «Гай зелененький», глядачі не скупились на бурхливі овації, а після виступу з зали було чути: «Бердянськ!», «Браво!», «Молодці!», «На біс!».

Підбивши підсумки, журі почало оголошувати результати, а учасники «Золотого гомону», тримаючись за руки, очікували вердикту. Почувши, що перше місце в номінації «Вокальні гурти та ансамблі» отримуємо саме ми, неочікувано для всіх (хоча таке ми й планували), «золотогомінці» піднялися з місць й заспівали пісню «Наливаймо, браття!». За першість у своїй номінації, ансамбль отримав Диплом лауреата та грошовий приз…

Велика подяка від ансамблю «Золотий гомін» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Бузова) за підтримку та організацію поїздки ректору університету, професору Вікторії Зарві, директору Інституту філології та соціальних комунікацій Ользі Харлан та голові комітету профспілки БДПУ Віталію Лолі.

Яна Ємченко,

студентка-журналістка ІФСК, учасниця ансамблю народної пісні «Золотий гомін»

На світлинах: університетський «Золотий гомін» на Гуляйпільському фестивалі


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print