З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ ВАС ВІТАЄМО!

17 жовтня ц. р. наша університетська родина допомагає шанованій всіма Галині Казачковській відсвяткувати свій ювілейний День народження

…Коли говориш-думаєш про таких жінок, як Галина Володимирівна, то слова так і хочеться римувати:

Літа і зими пролітають,

Торкаючись душі та серця…

Із ювілеєм Вас вітають –

У це повірити прийдеться,

Як і в правдивість щирих тостів,

Що в Вашу честь сьогодні линуть,

Бо Ваші всі найліпші гості

Найщасливіші в ці хвилини…

gkazachkovskaya…Але спочатку трохи інформації прозою, з її біографії. Народилася в сім'ї службовців у Донецьку: батько – Кардаш Володимир Дмитрович – ветеран Великої Вітчизняної війни, кавалер Орденів Слави прокрокував військовими дрогами від Мелітополя до Берліна, мати – Кардаш Поліна Михайлівна пройшла трудовий шлях від рядового інженера до провідного спеціаліста Донецької обладміністрації; з дитячих років батьки виховували в дочки повагу до людей і любов до праці. Професійну діяльність Галина Володимирівна присвятила «ниві освіти»: у 1975 р. закінчивши Бердянський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», отримала можливість здійснити свою дитячу мрію – вчити дітей. Перші вісімнадцять років педагогічної діяльності проходили в середній школі № 10 (нині – гімназія № 2) та міському Будинку піонерів і школярів ім. Є Руднєвої.

KazachkovskayaGaVlЙшли роки, зміни в країні знаходили відображення в долях людей. У 1996 році Галина Володимирівна успішно закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана і перейшла на роботу в Азовський регіональний інститут управління, де стала ініціатором відкриття нової спеціалізації «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» в рамках спеціальності «Менеджмент організацій».

Робота в сучасній вищій школі вимагає високої кваліфікації. У 2003 р. на базі Донецького інституту економіко-правових досліджень НАН України Г. В. Казачковська захистила дисертацію, їй присвоєно вчений ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка». У 2005 р. за заслуги у сфері підготовки фахівців і наукові досягнення Г. В. Казачковській присвоєно вчене звання – доцент.

Сьогодні Галина Володимирівна очолює кафедру менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу Бердянського державного педагогічного університету. Її педагогічний стаж складає 38 років, 20 з яких – робота у вищій школі.

1

Галина Володимирівна – прекрасний педагог, чудовий організатор, згуртувала навколо себе творчий колектив однодумців. Вона постійно підвищує свою кваліфікацію, активно займається науковими дослідженнями: має близько 40 наукових публікацій, присвячених вирішенню проблем рекреаційно-курортного та туристичного господарства регіону Північного Приазов'я. Відмінник народної освіти України. Нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної державної адміністрації, міського голови Бердянська.

tur8Галина Казачковська – відомий в регіоні фахівець у сфері готельного, курортного та туристичного бізнесу. Вона регулярно проводить навчальні семінари, тренінги для фахівців міськвиконкому, підприємців, представників органів місцевого самоврядування. Будучи тренером Всеукраїнської громадської організації Творчий Центр «ТЦК», пройшовши стажування в США, Галина Володимирівна провела багато тренінгів та семінарів, спрямованих на розвиток громади, неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, бізнесу в Україні, Росії, Білорусії, Грузії, тощо.

2

news6151

Вона завжди відрізнялася активною життєвою позицією. З 1991 р. по теперішній час очолює міську громадську організацію – Бердянський міський комітет руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння». Має успішний досвід розробки та реалізації проектів, у тому числі спрямованих на просвітницьку діяльність, підвищення громадянської свідомості і активності молоді, розвиток місцевої громади, місцевого самоврядування…

ztm5З ініціативи Г. В. Казачковської професійні зв’язки Бердянського міського комітету руху «Педагоги за мир та взаєморозуміння» з педагогами польського міста Бєльско-Бяла поклали початок побратимству двох міст, яке продовжується і досі.

У 1994 р. Галина Казачковська стала ініціатором створення в Бердянську грецького товариства і очолювала його до 1998 року але й до сьогодні продовжує активно працювати в товаристві як заступник голови.

Галина Володимирівна має чудову родину: її чоловік – Валерій Вікторович Казачковський – відомий в Бердянську тележурналіст, фотохудожник. Подружжя, яке прожило разом майже 40 років, виховало двох дітей: Єгор і Варвара вже мають свої сім'ї, глибоко шанують цінності та продовжують традиції дружної родини Казачковських.

Сьогодні, кожний, хто Вас знає,

З відкритим серцем привітає,

Будуть і тости, будуть квіти,

І колективне «Многі Літа!!!».

«Університетське Слово»

На світлинах із архіву редакції: нинішня ювілярка Галина Казачковська в різних іпостасях, в різних моментах свого змістовного та цікавого життя


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print