ІЗ ЮВІЛЕЄМ ВАС, ВІКТОРІЄ АНАТОЛІЇВНО!

Сьогодні, 11-го лютого, відзначає свій ювілейний день народження ректор університету, доктор філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти Вікторія Анатоліївна Зарва.

Багаточисельний колектив Вашого Бердянського державного педагогічного університету шле Вам сьогодні щирі й теплі поздоровлення та найкращі побажання! Ми пишаємося тим, що саме в нашому університеті Ви ствердилися як Людина, Педагог, Науковець, Керівник…

Знаючи Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого організатора та керівника, який по праву може гордитися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями, ми впевнені, що саме завдяки наполегливій, творчій роботі, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи Ви здобули шану та повагу серед колег, представників вищої школи та науковців рідної України та багатьох вишів світу. Ваш багатогранний талант, людяність, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч з Вами.

Щиро та радо вітаємо Вас із гідно прожитими літами та хочемо побажати Вам невпинного руху вперед. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння та підтримка з боку колег і однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення та творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров'я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Нової Вам майбутньої щасливої, успішної та захоплюючої життєвої дороги!!!

А ще бажаємо:

Щоби Вам доля щедро дарувала

В зимовім сонці весняне тепло,

Щоб Ваша молода душа співала,

А для печалі місця не було.

 

Хай серце ваше завжди щедрим буде

Й відкритим навстіж для людей,

Хай молодеча сила сповнить груди,

Додасть наснаги та нових ідей.

 

Щоб кожне Ваше починання

Було успішно втілене в життя,

Нехай людська повага і визнання

Крокують поруч з вами в майбуття.

 

Любові Вам і злагоди в родині,

Не знати горя, смутку і біди,

Хай прибуває щедро вам щоднини

Із сонця й вітру, із роси й води.

 

На світлинах: Вікторія Анатоліївна Зарва
в різних миттєвостях свого
ректорсько-університетського життя

Світлини Олександра Степаненка,
з архіву Студентського клубу
та редакції «Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

2 Відповісти на “ІЗ ЮВІЛЕЄМ ВАС, ВІКТОРІЄ АНАТОЛІЇВНО!”

Коментарі закриті.