Захист кваліфікаційних робіт магістрів ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» на гуманітарно-економічному факультеті

17 грудня та 23 грудня 2020 року на гуманітарно-економічному факультеті відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів денної й заочної форм навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Головою екзаменаційної комісії призначено к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та фінансів Михайла Гриценка.

До складу членів комісії увійшли викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів: к.е.н., доцент Світлана Жваненко, к.е.н., доцент Ганна Костенко.

Разом із якісними знаннями здобувачі вищої освіти довели свою обізнаність у галузі економіки та фінансів. Кваліфікаційні роботи відзначались не тільки науковою новизною, а й практичним спрямуванням, чим викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які здобувачі вищої освіти давали аргументовані, змістовні відповіді.

Відбулося обговорення важливих проблем сьогодення щодо становлення та розвитку фінансової системи зокрема та національної економіки України в цілому. Серед проведених досліджень слід відмітити такі, як удосконалення механізму фінансового забезпечення та фінансового регулювання суб’єктів підприємництва, оцінки фінансового потенціалу розвитку курортно-рекреаційних територій, моделювання інвестиційних процесів страхової діяльності, удосконалення інвестиційної діяльності банківських установ, фінансової безпеки держави та шляхів її забезпечення в умовах кризових явищ в економіці.

Вітаємо магістрів з успішним захистом та бажаємо їм успіхів у подальшій реалізації своєї діяльності!

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print