Захист практики студентів-журналістів

31 травня 2021 року у студентів 3 та 4 курсів, що навчаються за освітньою програмою 061 Журналістика, відбулися захисти редакційної та виробничої (радіотелевізійної) практики відповідно.

У зв’язку з карантинними обмеженнями практика для студентів відбувалася в дистанційному форматі і її завдання були адаптовані для цього кафедрою соціальних комунікацій. Викладачами-керівниками від ЗВО було призначено доцентів Юлію Мельнікову та Романа Костромицького, а також старшу викладачку Анжеліку Шульженко. Базами для проходження практики стали: газета БДПУ «Університетське слово», Навчальна лабораторія телерадіожурналістики БДПУ, радіостанція «Азовська хвиля» ТОВ «Інформаційна група «ПРО100», креатив-продакшн студія «ALOXA» та КП «Бердянська міська телекомпанія «ТБ-Бердянськ» Бердянської міської ради.

У ході захисту студенти поділилися своїми очікуваннями, враженнями, досвідом підготовки матеріалів. Наприклад, студентка 4 курсу Валерія Чорна, яка проходила практику в лабораторії телерадіожурналістики університету, розповіла про втілення ідеї авторської програми про жіночу психологію. Вона розповіла, як брала участь у марафоні за тематикою програми, спілкувалася з експертами-психологами. Ростислав Генералов, який проходив практику на радіо «Азовська хвиля», розповів про авторську програму «Рок драйв». Вікторія Мельник, яка вже має досвід роботи у тележурналістиці, дала цінні поради студентам, які хочуть своє майбутнє пов’язати з телебаченням. Студенти 3 курсу, для яких досвід проходження практики був першим, також поділилися своїми думками, проблемами, а більше – сподіваннями на реальний досвід взаємодії із журналістами-практиками у реальних польових умовах.

Керівники практики проаналізували роботу студентів, дали рекомендації щодо підготовки журналістських матеріалів, оформлення звітів проходження практики, озвучили рекомендовані оцінки. За результатами найкраще впоралися із завданнями практики студентки 3 курсу Тетяна Волканова і Людмила Куликова та студенти 4 курсу Ростислав Генералов і Вікторія Мельник.

Людмила Куликова,

студентка 3 курсу спеціальності 061 Журналістика


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print