Залюблена у світ

До ювілейного дня народження Ольги ПОПОВОЇ

9 липня святкує ювілей кандидатка педагогічних наук, доцентка катедри педагогіки, заступниця декана з наукової та міжнародної діяльності факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, учена секретарка Бердянського державного педагогічного університету Ольга Іванівна Попова.

Надзвичайно скромна, до глибини поміркована, виважена, мудра, залюблена у слово й наукову працю, талановита і працьовита дослідниця, чуйна і чесна людина, цілісна особистість і тонка натура, винятково тактовна і розважлива як у професійному, так і в особистому спілкуванні колега і подруга, на підтримку якої можна покладатися і якій можна цілковито довіряти в найскладніших ситуаціях. Такою вона є – Ольга Попова…

Полтавщина – це край, де зароджувалася Україна як держава. Споконвіків надихала ця земля співців і літописців своєю красою, своїм багатством, мужністю і найголовніше – мудрістю людей і відданістю Україні.

Саме в цьому неповторному квітучому краї народилася Ольга Іванівна. Наукове життя пов’язала із педагогікою, захистивши дисертацію в спеціалізованій вченій раді Академії педагогічних наук України, що стосувалася теми стилістичної вправності як ознаки професійної майстерності майбутнього вчителя початкової школи.

Після роботи в школі, з 1992 року працює в Бердянському державному педагогічному університеті. Майже весь цей час Ольга Іванівна, Учитель від Бога, викладала різні лінгвістичні та педагогічні дисципліни на факультеті підготовки вчителів початкових класів. Крім того, упродовж п’яти років була заступницею декана з навчальної роботи цього факультету, очолювала катедру педагогіки, а нині – керує науковою та міжнародною діяльністю на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Імпонує її високий професіоналізм, людяність, порядність та надзвичайно відповідальне ставлення до роботи. Багаторічна плідна праця доцентки О. І. Попової у вихованні майбутніх учителів відзначена численними нагородами.

Багатогранність цієї тендітної жінки вражає – любляча дружина, матуся , бабуся; вимоглива, але справедлива керівниця; ввічлива і небайдужа людина. Вона є джерелом ідей і починань, що неодмінно притягує людину і заряджає її енергією. Невичерпний запал Ольги Іванівни, працелюбність, феноменальна рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає.

Є в Ольги Іванівни і особлива любов – до квітів. Її дачна ділянка – то ледь не суцільний квітник, де від ранньої весни до пізньої осени всіма барвами милують око розмаїті первоцвіти – проліски, крокуси, фіалки, конвалії, різної форми і кольору тюльпани, троянди, півонії… Усе вона вміє і прагне вміти.

Уся дружна факультетська родина вітає дорогу Ольгу Іванівну із ювілеєм! Сьогодні Ви достойна найкращих, найвеличніших слів, тому що ці роки прожиті гідно, з відкритою душею і чуйним жіночим серцем. Ми знаємо Вас, Ольго Іванівно, як компетентну і мудру керманичку, вправну фахівчиню, надзвичайно віддану своїй праці, а також як енергійну і товариську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, пожурити й захистити, бути вимогливою і добродушною водночас. Сердечно вітаємо Вас із ювілеєм! Бажаємо Вам життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих звершень, злагоди і добробуту. Хай Ваші добрі справи повертаються сторицею. Нехай здійснюються всі мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радости, добра і благополуччя! Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення, Божої допомоги до кожного починання. Тож, дорога ювілярко, ми щиро бажаємо Вам здоров’я – адже часто його не вистачає, радости – вона ніколи не заважає, удачі – вона приходить нечасто. І просто зичимо величезного щастя…

 

…Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено,
Хай буде вік прожито, як належить,
На жаль, від нас нічого не залежить… (Ліна Костенко)

Многая літа!

 

З повагою
колектив факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв
Бердянського державного педагогічного університету

З газети «Бердянские ведомости», № 27(910) від 4 липня 2019 р.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print