З любов’ю в серці

До ювілейного дня народження Ольги Іванівни ПОПОВОЇ

У цю сонцедайну, теплу днину відзначає свій ювілейний День народження Ольга Іванівна Попова.

Є в цьому світі люди, поруч із якими стає тепліше на душі, які завжди готові підтримати, допомогти. Ольга Іванівна – світла і щира, знайомство з якою – наче особливий дарунок життя.

Народилася вона в центрі України – славній Полтавщині, колисці нашої співучої, мелодійної, колоритної української мови, яку впродовж усього свого життя іменинниця плекає та шанує. І саме безмежне почуття любові до рідного слова надихнуло ювілярку на вибір професії вчителя української мови та літератури. І вибір цей – на все життя. Це людина феноменальної працелюбності та енциклопедичних знань, якими щедро ділиться зі своїми учнями; яскрава особистість, надзвичайно чутлива до слова і вельми майстерна в послуговуванні ним…

Усі роки роботи в університеті О. І. Попової – це приклад відданости справі і колективу. Жодне починання чи питання життя факультету не обходиться без участи цієї фахівчині. У кожному завданні вона проявляє себе як неординарна, смілива, віддана своїй справі особистість. Її діяльність сповнена планів на майбутнє, бо вона з тих людей, для яких відповідальність – завжди на першому місці. Для студентів і колег досі залишається загадкою, як вона встигає справлятися з лавиною паперової роботи і з увагою вислухати кожного, хто звернеться за допомогою. Ольга Іванівна завжди готова не просто вислухати, а вникнути в проблему і допомогти знайти вирішення.

Дорога Ольго Іванівно, Ваш професійний шлях − від учительки в школі до викладачки університету, завідувачки катедри педагогіки, заступниці декана, ученої секретарки університету – взірець для всіх нас, Ваших колег і колежанок. Ми радіємо, що багато років працюємо поруч з висококваліфікованою, творчою, цілеспрямованою людиною, науковицею, педагогинею. Для нас Ви – втілення жіночности, бездоганного смаку, чудового почуття гумору, щирости і чуйности, приклад цілеспрямованости і відповідальности. Ми вдячні долі за можливість знати Вас і працювати пліч-о-пліч.

Шановна Ольго Іванівно, ми тішимося тим, що Ви завжди з нами, цінуємо те, що є з ким поділитися сокровенним. Ви надійна, ми Вам довіряємо і поважаємо як Людину і як Професіонала.

Ми, дорога ювілярко, знаємо Вас не лише як компетентного фахівця, але і як вправну господиню, найкращу у світі маму, чудову бабусю. Ми вчимося любити людей так, як любите Ви свою родину. Захоплює, як Ви радієте промінчику сонця, крапельці роси на квітці.

Уся кафедра педагогіки, шановна Ольго Іванівно, сердечно вітає Вас із днем народження. Бажаємо зберігати і примножувати душевний оптимізм, невтомність і наполегливість, впевнено долаючи всі перешкоди і досягаючи поставлених цілей, серед яких Ви завжди визначаєте турботу про рідний університет і людей у ньому. Нехай Господь оберігає Вас і Вашу родину, даруючи мир, злагоду і щастя. Дякуємо за все, що робите для людей, за те, що підтримуєте і дбаєте про інших, що навіть у найскладніших життєвих умовах не опускаєте рук і йдете вперед, не втрачаючи віри в людей і вкладаючи душу в працю на благо всього університету. Хай Вас оточують надійні колеги і справжні друзі. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, творчих ідей і вдячних студентів. Нехай світло, яке Ви даруєте світові, завжди повертається і підтримує!

 

Хай у житті Вашім завжди буде літо,

А якщо осінь, то тільки золота.

Нехай у гості їдуть завжди діти,

Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть лише здоров’я,

Проміння сонячне торкає за вуста.

Хай діти і онуки зігріють Вас любов’ю,

Бажаєм довгого й щасливого життя!

 

 

З повагою – колектив катедри педагогіки
Бердянського державного педагогічного університету

 


Поділитися:

 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Print

Один коментар до “З любов’ю в серці”

 1. Ой літечко красне всім дарує щастя й радості багато,
  в Ольги Іванівни ювілей – радісне свято.
  Ми прийшли вітати нині кращого кандидата педагогічних наук, доцента, вченого секретаря в Україні.
  Побажати Вам достатку і в усьому лиш порядку,
  Щоб Господь і Божа Мати Вас завжди оберігали!
  А час біжить, як та річка, конем не наздогнати,
  нашій славній ювілярці є про що згадати…
  Знане село Ромодан у Полтавськім краї,
  де широкії поля і лани безкраї, і дитячі, і юнацькі і студентські роки,
  як ступала впевнено свої перші кроки…
  І як вчителькою була в бердянській третій школі,
  і як діток научала завжди в дружнім колі.
  30 років викладач в університеті, усі Ваші надбання є в пріоритеті.
  Гарна, щира, симпатична, добра в вас натура… і позаду вже навчання в аспірантурі.
  Дисертацію писала і успішно захищала, кандидат наук, доцент, все уміє, все встигає.
  Маєте Ви нагороди, відмінник освіти, за таку колегу славну нам лиш всім радіти.
  Є надійна половина: то чоловік Саша, ідилія в сім’ї, щастя повна чаша.
  Не сивіють у мами скроні, є найкраща у світі доня.
  Юля маму поважає і здоров’я їй бажає.
  Квітникарка, господинька, смакоту готує, а в адресу від людей тільки добре чує.
  Стильна Ви і фігурова і колега пречудова.
  Тож хай сонечко Вам світить кожнісіньку днину, тіште довго усіх нас й всю Вашу родину!!!
  З днем народження, Ольго Іванівно!

  З повагою – Лілія Ярощук

Коментарі закриті.