Залучення тренера зі стрибків на акробатичній доріжці до освітнього процесу студентів-хореографів

Вибіркові компоненти є частиною індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти.

У 2020-2021 навчальному році більшість студентів-хореографів обрали дисципліну «Сценічна акробатика та трюки».  Дану дисципліну впродовж семестру викладали Юлія ТАРАНЕНКО і Наталя КРИВУНЬ на денній та заочній формах навчання.

Одне із практичних занять з дисципліни пройшло онлайн в ЗУМ із запрошенням досвідченого тренера зі стрибків на акробатичній доріжці Бердянської спортивної школи акробатики «Авангард» Антоніни СИЧОВОЇ.

Спілкування, бесіда, дискусія. Здобувачі освіти цікавилися моментами методики та техніки виконання певних стрибків, особливостями роботи з дітьми різного віку, їх навантаженням та специфікою спортивних тренувань. ї

Юлія ТАРАНЕНКО і Антоніна СИЧОВА мають однаковий 14-річний досвід роботи у своїх видах діяльності, вони провели паралель та порівняли специфіку роботі в хореографії та спорті.

Під час підведення підсумків практичного заняття здобувачі І рівня вищої освіти зазначили, що дуже цікаво було працювати, пізнавати досвід тренера з акробатики. Форма порівняння та дискусія викладача з тренером настільки доповнили знання та стимулювали до занять із саморозвитку та самовдосконалення!

За матеріалами кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print