Ми пишаємося своїми талановитими випускниками спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Дар’я Ілікчиєва належить до творчої когорти здобувачів вищої освіти БДПУ періоду 2016-2020 років, які здобули освіту за освітньо-професійною програмою Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова). Це перший випуск унікальної, єдиної в Україні освітньої програми, започаткованої на кафедрі ТМНМД ФППОМ БДПУ у 2016 році. Унікальність цієї програми полягає в тому, що здобувачі освітнього ступеня бакалавр спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) отримують фахову освіту  не тільки з музичного мистецтва, а й з англійської мови, без знання якої сьогодні молодь не має можливості пропагувати національні цінності, українське мистецтво на теренах Європи та світу. Ця програма унікальна своїм змістом, програма, за результатами якої випускники стають конкурентноздатними фахівцями у світовому науковому, освітньому і, звичайно, творчому, музичному просторі.

Дар’я – одна з небагатьох студентів, яка, навчаючись в стінах БДПУ здійснила свою мрію – дала сольний благодійний концерт 29 жовтня 2019 року у підтримку тяжкохворої Марії Шеховцової. Це приклад гуманізму, милосердя, чуйності, співчуття – високих життєвих цінностей, яких так бракує кожному з нас у повсякденному житті. Я щиро переконана, що саме небайдужість до людських проблем, відкритість до спілкування з тими, хто потребує допомоги, надають Дар’ї наснаги, витримки та сил для подолання всіх труднощів на шляху до поставленої мети – до сольних виступів на концертних майданчиках.

Сьогодні, один рік поспіль,  перед Дар’єю постала особиста проблема – складна операція на колінному суглобі, яку вона мужньо подолала. Але період відновлення тривалий і потребує великих фінансових витрат. Саме в період відновлення Дар’я знайшла в собі фізичні сили для творчих пошуків і підготувала другий благодійний концерт, який прозвучав 13 листопада 2020 року.

Колектив викладачів і студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв пишається своїми випускниками і не залишається осторонь їх проблем, у час, коли вони потребують особливої підтримки і допомоги. Ми тішимось від можливості спілкування з випускниками і після закінчення БДПУ. Бажаємо Дар’ї якнайшвидшого одужання, відновлення та можливості підкорити ще не один концертний майданчик України, Європи та світу і дати не один благодійний концерт.

Бажаю всім слухачам і прихильникам творчості Дар’ї Ілікчиєвої естетичної насолоди, приємного спілкування з молодою виконавицею.

Гарант ОП Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)

 Віра БУРНАЗОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print