Запросили в гості до поліції

Студенти-психологи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом із викладачем кафедри психології Черезовою І.О. відвідали Бердянський відділ національної поліції з метою ознайомлення зі специфікою роботи експертів-криміналістів. Студентів зустрів керівник Бердянського сектору Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кальчев Ю.В., який провів цікаву екскурсію лабораторіями експертно-криміналістичного сектору.

Студенти мали змогу ознайомитись із напрямами роботи сектору, різними видами експертиз, обладнанням.

Цікавою була інформація Кальчева Ю.В. щодо специфіки експертів-криміналістів та їх участі у процесі розкриття правопорушень. Студенти мали змогу безпосередньо побачити як працюють експерти-криміналісти, а також самостійно попрацювати на деякому обладнанні.

Приємним було знайомство і з колективом експертів-криміналістів, які із захопленням розповідали про свою роботу та цікаві історії з власного досвіду. Сподіваємося, що і надалі співпраця Бердянського державного педагогічного університету з національною поліцією нашого міста буде міцнішати.

Черезова І.О.,
доцент кафедри психології
Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print