Зустріч з представниками Посольства США в Україні

У рамках завершення дворічної благодійної програми «English Access Microscholarship Program» 18 червня до стін Бердянського державного педагогічного університету завітав аташе з питань культури Посольства США в Україні Sean O’Hara, помічник аташе Лілія Шило та заступник генерального директора міжнародної неприбуткової організації ‘Project Harmony, Inc.Ukraine’ Олександра Безручко. Вони зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи Вікторією Ліпич та з колегами факультету філології та соціальних комунікацій.

Учасники зустрічі обговорили результати впровадження «Програми малих стипендій з вивчення англійської мови «English Access Microscholarship Program», що реалізовувалася на базі нашого вишу, а також можливості подальшої співпраці Бердянського державного педагогічного університету і Посольства США в Україні.

Наступного дня Sean O’Hara та Лілія Шило взяли участь у церемонії закриття програми Access у Бердянську та Маріуполі, під час якої вони поспілкувалися зі студентами програми щодо їх вражень від занять з англійської мови та благодійництва, планів на майбутнє.

Ми щиро вдячні Посольству США в Україні за дворічну плідну співпрацю з розвитку гуманітарних зв’язків між нашими країнами та констатуємо, що студенти-випускники «English Access Microscholarship Program» підвищили рівень знань з англійської мови, отримали неоціненний досвід спілкування з native speakers та впровадження соціальних проектів.

 Богдана Салюк
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print