Засідання робочої групи з моніторингу ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 Підприємництво,торгівля та біржова діяльність

В лютому 2020 року  відбулося чергове засідання робочої групи з моніторингу освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

На засіданні робочої групи були присутні декан Гуманітарно-економічного факультету, к.і.н.,доц.. Тамара Макаренко, гарант ОПП – к.е.н., доц. Олена Токаренко, зав. кафедри економіки, підприємництва та фінансів, д.е.н., проф. Павло Захарченко, викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів к.е.н., доц..Тетяна Сидорченко, к.е.н,доц. Тетяна Несторенко, к.е.н.,доц. Станіслав Кучер, ст.викладач Олена Задворна та роботодавці, зокрема: начальник служби по роботі з юридичними споживачами ТОВ «Запоріжжяелектропостачання» Бердянська та районного відділення  Віталій Криворучко, заступник директора ТОВ Фірма «Дека» міста Бердянськ Віктор Руснак, представники малого бізнесу м.Бердянська Анастасія та Олег Караджови, представники Міського та районого центру зайнятості Галина Копилова та Анастасія Макарова, здобувачі вищої освіти за освіньо-професійною программою Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Вікторія Кириченко, Юрій К. Представники кафедри надали інформацію щодо здійснення освітнього процесу для здобувачів вищої освіти за зазначеною ОПП. Роботодавці, у свою чергу, висловили свої побажання й пропозиції та окреслили власне бачення майбутнього фахівця у сфері підприємництва, торгівля та біржової діяльності. Співпраця бізнесу, державної служби зайнятості та освітнього закладу дозволить здійснити підготовку висококваліфікованих фахівців, орієнтованих на сучасні потреби ринку.

Наприкінці засідання були запрошені студенти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність для обговорення сучасних тенденцій у формуванні складових освітнього процесу.

За матеріалами кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print