Застигла музика Бердянська

27 лютого у Бердянському художньому музеї ім. І. І. Бродського була проведена презентація книги про архітектурний спадок Бердянська Геннадія Шарія – члена Національної спілки архітекторів України.

«Бердянськ – портрет часу» розповідає читачу про розвиток та будівництво нашого міста, його унікальність та мультиархітектурність. Книга дивує своєю глибиною, адже в ній збережена вся історія Бердянська: народження у 1827 році, радянські часи, становлення незалежності нашої країни, а також Бердянськ – як відомий курорт.

Усі ці важливі моменти нашого міста з любов’ю описані у шести розділах, кожен з яких являє собою портал у той час, який презентується. Пізнати архітектуру того чи іншого часу допомагають цікаві ілюстрації, унікальні ретро-знімки, а також проекти будівель. У книзі увага зосереджується на архітектурних пам’ятках Бердянська та акцентується на  важливості збереження історичної спадщини міста.

Привітати Геннадія Шарія з випуском другої книги (перша – «Північне Приазов’є») прийшли його друзі та колеги, які розповіли гостям про унікальність та важливість такого видання.

На презентації були також присутні студенти-журналісти Бердянського державного педагогічного університету, яким автор подарував примірники книжок для того, щоб молодь читала, дізнавалася щось нове про рідний Бердянськ та сприяла його розвитку. А всі, хто любить Бердянськ та хоче заглибитися в його історію, можуть прочитати книгу «Бердянськ – портрет часу» в Центральній бібліотеці або придбати в книжкових магазинах нашого міста.

Софія Нікітіна, студентка ФФСК

Фотографії Микити Амелічева


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print