Завжди працюємо на результат

Чергова зустріч Робочої групи з координації субпроєкту у рамках реалізації Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» із представниками Європейського інвестиційного банку відбулася 2 березня у головному корпусі БДПУ.

Присутні обговорили фінансові та технічні питання реалізації субпроєкту. На жаль, деякі бюрократичні проблеми не дали змогу будівельникам почати вчасно роботу над капітальним ремонтом гуртожитку № 1 (вул. Університетська, 35), через що своє занепокоєння висловила експертка із закупівель та фінансів Тамара Бойко.

Професор Ігор Богданов запевнив гостей, що ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб продемонструвати максимальний результат і мати перспективи подальшої плідної співпраці.

«Ми по-іншому не працюємо, завжди – на результат. Цей проєкт особливий – ми йдемо першими, тому не має можливості подивитися, як це роблять інші. Але я не сумніваюся, що все буде добре!»

У цілому, зустріч пройшла на оптимістичній ноті. Гості були задоволені тими результатами, яких досягла команда БДПУ разом із залученими експертами, та побажали успіху у реалізації такого масштабного проєкту.

«Університетське слово»

Фото: студклуб БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print