Здобутки наукової школи професорки Людмили Коваль

Наказом МОН України №1290 від 30.11.2021 р. викладачці кафедри початкової освіти Тетяні Ніконенко присвоєне вчене звання доцентки. Для кафедри початкової освіти – це знакова подія, оскільки професорсько-викладацький склад поповнився молодою вченою. Вона, як представниця наукової школи професорки Людмили Коваль, пройшла шлях від учительки початкової школи (до речі – переможниця конкурсу «Вчитель року») до доцентки кафедри початкової школи.

Науковим здобутком Тетяни Ніконенко є понад 60 праць, які мають різнобічну географію, а також численні навчально-методичні посібники з методики навчання математичної освітньої галузі в початковій школі (у співавторстві з проф. Л. Коваль). Хотілося б відмітити її активну участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях з проблем Нової української школи, на яких висвітлювалися питання вдосконалення процесу готовності здобувачів вищої освіти до впровадження нововведень у практику початкової ланки освіти.
Вітаючи із науковим визнанням пані Тетяну, хотілося б висловити слова вдячності й її науковій керівниці пані Людмилі Коваль. З її ім’ям пов’язаний процес модернізації професійної освіти першого вчителя. А заслужений авторитет у когорті науковців сприяє вдосконаленню професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, оскільки успіхи в НУШ неможливі без потужного потенціалу молодих кадрів, які змінюють сьогодення.
Людмила Коваль завжди на крок вперед від змін та викликів, які зараз стрімко виникають в освітньому просторі, а її життєтворча позиція з підготовки молодих науковців «наука на засадах людяності», тільки сприяє реалізації амбітних цілей молодих учених наукової школи Людмили Вікторівни. А їх упевнений рух в науці та бажання самовдосконалюватися на професійній ниві, наукові пошуки вже в контексті докторських досліджень, лише підтверджують здатність пані Людмили розкрити науковий потенціал та створити умови для успішної реалізації наукових ідей. Тому із впевненістю можна констатувати, що наукові здобутки представниць школи Людмили Коваль тільки будуть збільшуватися та сприяти укріпленню рейтингу як кафедри початкової освіти, так і факультету, де готують першого вчителя.

За матеріалами завідувачки кафедри початкової школи
Алли КРАМАРЕНКО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print