Зустріч з потенційними абітурієнтами

Кафедра початкової освіти продовжує співпрацю з педагогічними коледжами Донецької області. Так, нещодавно відбулася онлайн зустріч з випускниками КЗ «Покровський педагогічний коледж» – потенційними абітурієнтами спеціальності 013 Початкова освіта.

Викладачі кафедри початкової освіти (професорка, декан ФППОМ Людмила Коваль, доцентка Ольга Попова, старша викладачка Марина Нестеренко) та доцентка кафедри педагогіки Анжеліка Лесик ознайомили учасників конференції з особливостями вступної кампанії 2022 року, розповіли про перспективи здобуття першого бакалаврського рівня вищої освіти на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв Бердянського державного педагогічного університету. Майбутніх абітурієнтів цікавила процедура реєстрації електронних заяв для вступу; сертифікати ЗНО, які повинен мати кожен, хто бажає навчатися за кошти державного замовлення; організація освітнього процесу на денній та заочній формах навчання тощо.
Варто відзначити: цьогорічні випускники коледжу орієнтовані на вступ до БДПУ, про що свідчить значна кількість учасників онлайн зустрічі. Особливу вдячність за організацію конференції висловлюємо директорці КЗ «Покровський педагогічний коледж» Олені Олійник.

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print