Здобувачів вищої освіти спеціальності «Хореографія» відмітили в області

Обласний конкурс «Студент року» започаткований у 2002 році і проводиться Запорізькою обласною державною адміністрацією щороку.

Основна мета конкурсу – це виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, створення умов для їх самореалізації.

Конкурс традиційно проводиться у 3 етапи: факультетський та університетський – упродовж жовтня, обласний – у листопаді. Переможці визначаються за номінаціями:

 1. «Студент – лідер студентського самоврядування року»
 2. «Студент – суспільний діяч року»
 3. «Студент – спортсмен року»
 4. «Студент – волонтер року»
 5.  «Студент – журналіст  року»
 6. «Студент – патріот року»
 7. «Студент – артист  року»
 8. «Студент – староста  року»
 9. «Студент – вчений  року»
 10. «Студентська сім’я року»
 11. «Кращий студент року закладу вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації».

Цього року конкурс відбувався в форматі онлайн. До роботи конкурсної комісії приєдналися заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова.

Бердянський державний педагогічний університет представляли дві студентки спеціальності «Хореографія» – здобувачка першого рівня вищої освіти Валієва Поліна та здобувачка другого рівня вищої освіти Ярошенко Юлія. Наші дівчата змагалися за перемогу в номінаціях: «Студент –  староста року» і «Студент – артист року».

Цього року, як зазначив Олександр Свистун, на конкурс було подано 68 заяв. Кандидатури своїх студентів подали Національний університет «Запорізька політехніка», Запорізький національний університет, Класичний приватний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, Бердянський державний педагогічний університет, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Гуманітарний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка», Електротехнічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка», Фаховий коледж Класичного приватного університету, Коледж Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Економіко-правничий фаховий коледж Бердянського університету менеджменту і бізнесу, Ногайський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету, Педагогічний фаховий коледж Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії.

Кожен заклад освіти надав на розгляд конкурсній комісії характеристику на претендента та відеопрезентацію «Моє портфоліо» із зазначенням конкретних особливих заслуг, нагород і результатів роботи, фотографій, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

За результатами конкурсу Валієва Поліна перемогла в номінації «Студент – староста року»,  Ярошенко Юлія  – у номінації  «Студент – артист року». Переможці отримали грамоти обласної державної адміністрації та грошові премії.

Вітаємо з заслуженою перемогою! Ми впевнені, що досвід участі в цьому конкурсі Вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів Вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА


Поділитися:

 • Facebook
 • Twitter
 • LiveJournal
 • Print