Зі словами вдячності за мистецькі дива

30 грудня ц.р. в головному корпусі БДПУ було підведено підсумки майстер-класу «Новорічна листівка своїми руками», який проводили в онлайн форматі доцентки Марина Богданова та Олена Малицька. В прямому ефірі 26 грудня викладачі факультету філології та соціальної комунікації, кафедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом із малечею, здобувачі вищої освіти мали нагоду власноруч виготовити новорічну листівку, яка прикрашатиме ялинку чи буде приємним вітанням із чарівним святом. 

Під час майстер-класу учасники отримали багато цікавої інформації про новорічні прикраси, історію їх виникнення, сучасні тенденції новорічного декору, обмінювалися емоціями, власними цікавими ідеями щодо святкування найчарівнішого свята.

Марина Богданова та Олена Малицька вибрали цікавий формат цього заходу (прямий ефір в мережі Instagram). Викладачі досить серйозно поставилися до виготовлення листівки, а непосидюча малеча продемонструвала своє власне творче бачення й була відзначена подарунками (фарбами та новорічною іграшкою, яка буде їм на їх ялинці нагадувати про цікавий захід).

Лев Ніконенко (ЗЗСО №3), Марія Степанюк (Бердянський ПНВК «Капітошка») та Михайло Крамаренко (Бердянська спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов № 16) мали можливість відвідати головну ялинку БДПУ та отримати призи від організаторів цього майстер-класу. Можливо як абітурієнти БДПУ в майбутньому роблять перші творчі кроки! Викладачі ФППОМ та малеча висловлюють слова подяки організаторам за такий захід!

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print