Фінансове планування – запорука успішної діяльності підприємства

21 грудня 2020 року відбулася онлайн-зустріч з фахівцем-практиком з питань організації фінансового планування та бюджетування на виробничому підприємстві Оленою Андріївною Гогунською.

Олена Андріївна є директором з питань фінансово-економічного планування та бюджетування ТОВ «Азовська кабельна компанія». Гостя розповіла про особливості своєї роботи, історію виникнення ТОВ «Азовська кабельна компанія», про важливість фінансового планування та бюджетування. Показала цехи підприємства та розповіла про особливості їх роботи, що виявилось дуже цікавою інформацією для допитливих здобувачів вищої освіти за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування». Виділила галузі, в яких використовується продукція підприємства. Також, Олена Андріївна розповіла про обсяги реалізації продукції та об’єми продукції промисловості, що значно покращило розуміння ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» того, як функціонує підприємство.

Олена Андріївна, як справжній спеціаліст, розповіла про особливості процесів фінансового планування та важливість його застосування у діяльності підприємства. Вона наголосила на тому, що процеси фінансового планування суттєво підвищують ефективність управління фінансами підприємства, попереджаючи про нераціональне використання фінансових ресурсів як на стадії планування, так і на стадії контролю за їх використанням.

Навіть відсутність можливості особистої зустрічі не зіпсувала її корисність. Здобувачі вищої освіти за ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» проявляли величезну цікавість до наданої інформації, що свідчить про їх прагнення до пізнання нового та професіоналізм Олени Андріївни, як спеціаліста та цінного працівника.

Щиро дякуємо за можливість поспілкуватися з професіоналом своєї справи!

За матеріалами кафедри економіки,

підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print