Вишукані новорічні прикраси – учасникам майстер-класу

Напередодні Нового року у головному корпусі БДПУ відзначили подарунками учасників першого майстер-класу з виготовлення новорічної листівки. Суботній вечір 26 грудня зібрав більш ніж три десятки творчих людей біля своїх комп’ютерів. Це діти і дорослі, об’єднані однією метою, – начаклувати собі новорічне диво, створити святковий настрій.

«Чудова ідея – намалювати новорічну листівку – належить доцентці Марині Богдановій. Наш майстер-клас відбувся уперше, до того ж в онлайн форматі. Беззаперечною перевагою є те, що малювали і ті, хто вміє це роботи, і початківці, і дорослі й малеча. Найменшому учаснику Миколі лише 2 рочки, але і йому вдалося створити цікавий малюнок! Географія митців також не була обмежена – свої роботи надіслали навіть з інших областей!», – поділилася з редакцією доцентка Олена Малицька.

Вітаючи присутніх, Марина Миколаївна зазначила, що під час майстер-класу «Ми всі з вами занурилися в казкову, таємничу атмосферу, тому вирішили, що нагородимо усіх, хто надіслав свої листівки на конкурс. Ректор університету, професор Ігор Богданов надав нам ці чудові іграшки, а від нас з Оленою Володимирівною – фарби для того, щоб ви продовжували малювати! Попереду – багато мотивів!»

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фотографії: Роман Костромицький


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print