Звіт ректора БДПУ: здобутки, перспективи, шляхи реалізації

На черговій конференції трудового колективу Бердянського державного педагогічного університету 29 грудня ректор, професор Ігор Богданов презентував щорічний звіт про виконання умов контракту у 2020 році.

Як зазначив професор Ігор Богданов, «традиційно ми збираємося наприкінці календарного року, щоб підбити підсумки роботи нашого колективу, поділитися, що нам вдалася, порадіти разом, проаналізувати, з чим не дуже гарно впоралися, поміркувати над цим і зробити відповідні корегування в нашій роботі, окреслити шляхи розвитку університету в наступному році».

Детальна промова ректора, яка супроводжувалася яскравою мультимедійною презентацією, була побудована відповідно до напрямків стратегії розвитку університету. Основну увагу професор Ігор Богданов зосередив на ефективній профорієнтації та особливостях вступної кампанії-2020 і формування контингенту здобувачів вищої освіти, аналізі навчально-методичної, наукової, міжнародної діяльності, інформатизації освітнього процесу, поширенні позитивного іміджу університету, покращенні матеріально-технічної бази.

Особливо хочеться підкреслити, що на 2021 рік заплановано облаштування декількох спеціалізованих кабінетів та лабораторій, серед яких: логопедична лабораторія, 3-й лінгафонний кабінет, кабінет синхронного перекладу з унікальним обладнанням (в Запорізькій області таке є тільки в БДПУ), новий комп’ютерний клас підвищеної якості, лабораторія біології, спортивний майданчик тощо.

Також заплановано роботи з добудови навчального корпусу 1-Б корпусу, капітальні ремонти гуртожитку № 1, утеплення навчального корпусу № 2 та навчальних майстерень, капітальний ремонт з опорядженням фасаду корпусу № 1-А.

Свою доповідь ректор закінчив привітаннями з Новорічними та Різдвяними святами: «Хочу побажати вам насамперед здоров’я і миру, впевнений, що разом ми і надалі будемо працювати задля поширення позитивного іміджу і укріплення статусу Бердянського державного педагогічного університету як одного з найкращих в Україні»!

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фото: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print