Знайомство здобувачів 1 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 014 Середня освіта (Хореографія) з роботою навчальної психолого-консультативної лабораторії БДПУ

Цьогорічні першокурсники Бердянського державного педагогічного університету розпочали навчання 15 вересня, але вже перші тижні студентського життя виявилися досить насиченими, адже кожен підрозділ докладає зусилля до того, щоб здобувачі освіти відчули підтримку дружньої родини БДПУ.

Так, 28 вересня, навчальною психолого-консультативною лабораторією, зокрема завідувачкою лабораторії Мариною Радіоновою, зі студентами першого курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 014 Середня освіта (Хореографія) було проведено декілька інтерактивних вправ на знайомство та самопрезентацію. Також здобувачі освіти отримали інформацію про види і форми роботи цього підрозділу.

Упродовж навчального року психолого-консультативною лабораторією для всіх учасників освітнього процесу проводяться майстер-класи, психологічні акції, Дні психологічних ігор, тренінги, кінолекторії тощо. Завідувачка Марина Радіонова зауважила, що до навчальної психолого-консультативної лабораторії може звернутися кожен, хто потребує психологічної допомоги (підтримки): студенти, викладачі, співробітники БДПУ. Кожен здобувач освіти може прийти на індивідуальну консультацію та отримати кваліфіковану психологічну допомогу.

Наприкінці зустрічі завідувачка лабораторії запросила всіх бажаючих узяти участь у тренінгах і майстер-класах, які відбудуться в першому півріччі навчального року, зокрема майстер-класах «Ключі від самого себе», «Тайм-менеджмент для успішного навчання», тренінгах з командної роботи, попередження емоційного вигоряння та розвитку стресостійкості, трансформаційній грі «Спіраль самопізнання», кінолекторії та ін.

Дякуємо навчальній психолого-консультативній лабораторії і Марині Радіоновій за проведену змістовну зустріч у затишній психологічній атмосфері!

 За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print