Зустріч для створення Бердянської молодіжної програми

У суботу, 16 листопада, в конференц-залі першого корпусу Бердянського державного педагогічного університету зібрались небайдужі студенти для обговорення стратегій створення місцевої молодіжної програми.

Спікер зустрічі Єлизавета, представниця громадської організації «YES», запросила учасників назвати своє ім’я та захід, який би він хотів провести. Серед пропозицій прозвучало: тренінги для самореалізації молоді, благодійні акції, концерти для презентації режисерських здібностей, розвиток історії міста, організація місця, де можна було б проводити всі молодіжні заходи.

Метою зустрічі було визначити актуальні потреби та проблеми молоді громади та разом напрацювати рекомендації та пропозиції для організації громади на рівні міста.

Присутнім представили стратегії розвитку державної молодіжної політики. Для обговорення цих принципів усіх розділили на 4 групи. Після цього кожна група по черзі презентували свої міні-проекти , розуміння цих пунктів.

Після жвавого обговорення було коротке індивідуальне завдання: обрати топ-3 пунктів, актуальних для нашої громади, які треба розвивати.

Останнє завданням було знову командним. Перша команда працювала над питаннями молоді, культури та залучення молоді до політичного процесу. Друга – працювала над проблемами громади: поширення шкідливих звичок, неосвіченість та невихованість.

Наостанок учасники висловили подяку за цей візит та допомогу для самореалізації, за нові ідеї щодо заходів, можливість почути думки інших людей.

 

Тетяна Волканова, кореспондентка «Університетського слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print