Зустріч майбутніх хореографів – фітнес тренерів зі студентською радою ФППОМ та студентською радою університету

Не звертаючи увагу на відстань, студентська рада факультету та університету зустрілася зі студентами та викладачами спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія. Фітнес). Зустріч відбулася на платформі ZOOM 11 листопада, на якій було присутньо близько 40 здобувачів денної та заочної форм навчання.

Учасники заходу обговорювали такі питання: забезпечення якості вищої освіти в нашому університеті та положення про організацію освітнього процесу. Також детальну увагу було приділено процедурі вибору здобувачами вищої освіти дисциплін вільного вибору на наступний навчальний рік.

Студентська рада розповіла про скриньку довіри, анкетування та Black Book, за допомогою яких можна анонімно повідомити про свої проблеми, а також написати побажання. Також студенти дізналися про зворотній зв`язок зі здобувачами вищої освіти та з викладачами.

Здобувачі вищої освіти та викладачі були проінформовані про фінансування студентського самоврядування та дізналися про практики, які реалізує студентська рада в університеті. Також здобувачі мали змогу безпосередньо поспілкуватися та задати питання, які їх цікавять, голові студентської раді факультету Кирилу Цимбалюку та голові студентської ради університету Миколі Оверченку.

Здобувачі вищої освіти заочної форми навчання виступили з пропозицією створити електронну книгу добрих слів на адресу викладачів БДПУ.

                                                                             За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print