Зустріч професіоналів-практиків зі здобувачами вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

Для забезпечення якості підготовки фахівців і підвищення інтересу здобувачів вищої освіти до майбутньої професії, важливе місце в організації освітнього процесу займає залучення професіоналів-практиків до проведення аудиторних занять.

З цією метою 06 жовтня 2021 року для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія була проведена тематична зустріч у рамках навчальних дисциплін: «Основи практичної діяльності у фізичній терапії, ерготерапії», «Терапевтичні вправи», «Клінічний реабілітаційний менеджмент при порушенні діяльності опорно-рухового апарату» із керівником та провідним менеджером мережі центрів Центру хребта «Respine» м. Харків, фізичним терапевтом, вертебрологом Вікторією Форостіною. Зустріч пройшла у форматі онлайн-конференції з використанням платформи ZOOM.

Вікторія Вікторівна розповіла про Центр реабілітації захворювань хребта, про його основні напрямки реабілітаційної діяльності, провела онлайн-екскурсію по закладу та ознайомила здобувачів вищої освіти з його матеріально-технічною базою. Особливу увагу зосередила на діяльності залу фізичної реабілітації, яка обладнана авторськими запатентованими кінезіотерапевтичними пристроями для профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини, реабілітаційним приладдям та механотерапевтичними тренажерами. У ході зустрічі присутні мали змогу поставити запитання Вікторії Вікторівні, які їх зацікавили найбільше.

Заняття пройшло на високому рівні, а використання досвіду професіонала-практика, на думку здобувачів вищої освіти, сприяє кращому формуванню професійних компетентностей за спеціальністю та є запорукою отримання сучасних знань і набуття практичних навичок відповідно до вимог роботодавців.

Зустріч було проведено за допомогою організаційної підтримки доцента кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації, гаранта освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» Віталія Осіпова.

За матеріалами кафедри

біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print