ЗУСТРІЧ У КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛІ – ОДНА ІЗ ДЕВ’ЯТИ:

Вікторія Зарва: «Виповнилося два роки з того моменту, як я обіймаю посаду ректора, і запланувала зробити зустрічі ректорату з колективами кожного інституту та факультету нашого університету».

Сьогодні, 15 березня, ректорат на чолі із доктором філолологічних наук, професором Вікторією Зарвою зібрав у конференц-залі факультет економіки та управління БДПУ. Декан факультету, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри «Економіки підприємств» Владислав Саєнко ознайомив присутніх із складом кафедр та кількістю студентів, що навчаються за напрямами підготовки та спеціальностями: Педагогічна освіта, Економіка та підприємство, Менеджмент. На сьогодні у БДПУ успішно функціонують три кафедри: кафедра «Економіки підприємства та економічної теорії», кафедра «Менеджменту курортного, готельного та туристичного сервісу», кафедра «Економічної кібернетики і фінансів» і навчається 809 студентів.

Вікторія Зарва зазначила, що нагальним на сьогодні є питання докторантури працівників факультету економіки та управління. А проректор з наукової роботи Ігор Богданов повідомив, що з 1 січня 2014 р. буде проводитися перевірка наукових робіт на плагіат. Технологія подачі документів до аспірантури та докторантури переводитиметься в електронний режим, і завдяки цьому вона буде спрощена. Але кожна наукова праця проходитиме жорстку перевірку, а за плагіат передбачається персональна відповідальність.

Перший проректор Володимир Федорик говорив про проведену перевірку навчально-методичного забезпечення факультету, зазначив, що БДПУ потрібно підняти на новий освітянський рівень: «Необхідно перевести наш університет на національний рівень, для того, щоби процвітати у майбутньому. Для цього необхідно примножувати рейтинг університету, який складається з багатьох показників, одним з яких є навчальна робота».

Голова профкому Віталій Лола наголосив на тому, що у викладачів як економічного факультету, так і інших факультетів та Інститутів є можливість пройти курс оздоровлення у санаторіях Трускавця, Ялти та багатьох інших рекреаційних зонах міст України. Тому профком запрошує працівників БДПУ не нехтувати шансом відпочити від трудових буднів.

Загалом, зустріч ректорату із колегами факультету економіки та управління пройшла в дружній обстановці. Вікторія Зарва обіцяла, при можливості, сприяти викладачам і зазначила, що нещодавно вона була на зустрічі із головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком, де було наголошено на тому, що у кожного працівника має бути гідна заробітна плата, а стосунки працівників мають будуватися на засадах справедливості.

Зичимо всім добропорядних міжособистісних стосунків на робочому місці та гідної зарплати за шляхетну освітню і наукову діяльність!

Ксенія Задворна,

кореспондент «Університетського Слова»

Фото Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print