Увага! Конкурс: «В ОБ’ЄКТИВІ – ЩАСТЯ!»

Директор одного з освітніх закладів німецького міста Хайдельбург вирішив ввести в шкільну програму новий предмет під коротенькою назвою – «Щастя». У №3 (303) часопису для керівників освітньої галузі «Управління освітою» з’явилося інтерв’ю з Ернстом Фріц-Шубертом – керівником школи, де вперше запроваджено незвичну дисципліну ще в 2007 році.

За словами пана Фріц-Шуберта учнів можна навчити щастю: «Намагаюся навчити їх сприймати свої життєві переживання та досвід з позитивними емоціями… Той, хто є відкритим і посміхається, як правило, отримує посмішку у відповідь. Це вивільняє позитивні емоції. Цих тонких речей, які є складовою руху і театрального мистецтва, ми намагаємося навчитися на уроках. Учні відкривають у собі свої сильні сторони під час виконання практичних завдань, у процесі спілкування з однокласниками. Такі вправи також підвищують самооцінку». Дисципліну «Щастя» уже викладають у понад 100 навчальних закладах Німеччини.

Ми вирішили не відставати від закордонних новаторів, і газета «Університетське Слово», кафедра соціальних комунікацій Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ, профком БДПУ організовують фотоконкурс студентських робіт «В ОБ’ЄКТИВІ – ЩАСТЯ!», який триватиме протягом місяця (з 20 березня по 20 квітня ц. р.). Для участі в конкурсі на електронну скриньку редакції «Університетського Слова» univslovo@gmail.com необхідно надіслати одну або серію фотографій (до 3-х робіт) на тему: «Яким я бачу щастя?». У листі вказуйте також своє ім’я та прізвище, назву роботи (серії), контактний номер телефону. Компетентне журі оголосить результати і назве переможців, які отримають цінні подарунки. Нагородження призерів відбудеться наприкінці квітня.

Запрошуємо кожного, хто бажає поділитися частинкою своєї уяви про звичайне людське щастя, взяти участь у фотоконкурсі!

Редакція газети БДПУ «Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

2 Відповісти на “Увага! Конкурс: «В ОБ’ЄКТИВІ – ЩАСТЯ!»”

Коментарі закриті.