Зустріч випускників на факультеті ФМКТО

   Традиційно в останню суботу березня в стінах нашого  університету проводиться свято спогадів, свято зустрічі з молодістю, свято яскравих вражень – день зустрічі випускників.

Ось і цього річ 31 березня університет гостинно відкрив двері для випускників минулих років.

   Для гостей була організована екскурсія навчальним закладом та бесіда з адміністрацією університету. Після чого випускники відвідали свої рідні факультети.

Факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти відвідали випускники 1985 року (А.О. Малихін, С.П. Левицький, О.В. Котенджи, Н.О. Мацапура, С.В. Сидоров, І.В. Харагирло, А.В. Джембрі, Ю.А. Зінченко), 1990 року (В.І. Перегудова), 1993 рік (Л.В. Горбатюк, Л.А. Даннік, О.А. Чернега), 2002 рік (М.П. Павленко), 2004 рік (В.В. Чумак), 2009 рік (С.В. Онищенко).

   Завідувач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій ФФМКТО Валентина Перегудова провела гостям екскурсію навчальним корпусом. Показала нові сучасні майстерні і кабінети, поділилася планами на майбутнє. Побачене приємно вразило гостей, адже за декілька останніх років факультет змінився до невпізнанності. Відкрито нову спеціальність, під неї збудовано сучасну лабораторію, навчальні аудиторії забезпечені технічними засобами навчання. І це лише початок змін.

    На політичній карті світу відмітили країни, в яких живуть та працюють випускники факультету: США, Канада, Австралія, Мексика, ПАР, Німеччина, країни Прибалтики, Малайзія та інші країни.

   Із вітальним словом виступила декан факультету ФМКТО Вікторія Жигірь та заступник декана з виховної роботи Олена Чернега.

   Теперішні студенти факультету підготували для гостей «стіну спогадів», зі старих фотокарток викладачів і студентів, пісні та сценки з ВКВ, прикрасили начальний корпус.

   Наприкінці зустрічі випускники залишили слова вдячності у «Книзі побажань» нашого факультету.

   Свято закінчилось, а випускники ще довго спілкувались між собою.

1 2

3 4

 6 5 

 9 87 10

Сергій Онищенко,
асистент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ,

кандидат педагогічних наук

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print